almanya türk arkadaşlık sitesi


Almanyada bayanlar

9 Nisan 2012 İlan Kategorisi: Almanya Arkadaşlık İlanları

1,76 boy 84 kilo 1945 doğumlu Almanyada ve Türkiyede yasayan cocuksuz dul bir ınsanım. Almanya ,Fransa ve Türkiyeden emekliyim. İyi bir gelirim ve Tc.de gayrimenkullerim var. Sigara dahil kötü bir alışkanlığı olmayan sair ruhlu sevecen demokrat biriyim.
Aradığım bayanlar.
30 70 arası yaslarda yalansiz saygılı ve seviyeli cocuksuz ve takıntısı olmayan gercek sevgiye hasret kalmış hayatını guzel yasamak isteyen bir hanim Efendi’nin yanıtlarını bekliyorum.

Mehmet45

merhaba ben aslı 30 yaşımdayım Almanyada ikamet etmekteyim daha önce hiç evlilik yapmadım aslen Türk’üm.Almanyaya geleli 3 yıl oldu.Benliğimi kaybetmemiş bir bayan olduğum için bir Türk erkeğiyle evlenmek isterim.Türkiyeden hatta dünyanın her yerinden gelecek tekliflere açığım yeter ki Türk erkeği olsun.Cevaplarınızı bekliyorum. Gelecek bütün teklifler değerlendirilecektir ve dönüşyapılacaktır.Lütfen dalga geçmek için yorum yazmayınız.Gayet ciddi bir konu çünkü.

merhaba ben aysun almanyada yaşıyan bir türk kızıyım . 4 yıl önce kocamdan boşandım ve o zamandan beri yanlızım . almanyada yaşamayan beni anlamaz burda almanlar bir garip türk demeye bin şahit türk erkekleri bi garip gerçi günahını almamak lazım düzgün olanlar da var ama onları allah sahibine bağışlasın . sonunda çareyi türkiyeden bir türkle tanışmakta buldum . 30 yaşındayım fiziğim düzgün 10 yıldır almanyada yaşıyorum güzel bi işim var . türkiyeye geliyorum tanışmak için de gelirim . tek şartım tanışacağım kişiyle almanyada yaşamak . ki buna da karşı çıkacak birini sanmıyorum imkanlarim iyi iş bulmasına yardım ederim . ama ciddi ve düzgün kişiler yazsın lütfen yanıt yazıcam iletişim bilgilerini ayzanalara.

En Yeni Arkadaşlık İlanları