antalya rus kızı


Rus kız arkadaş edinmek istiyorsunuz diyelim, ya da rus kız arkadaşınız var ve onu etkilemek istiyorsunuz. Bir rus kızı etkilemek için bilmeniz gereken “rus kadınlar nelerden hoşlanır” sorusunu cevaplandırmaya çalışacağız.

Adam gibi adam
Rus kadınları kendi erkeklerinin tembelliğinden, içkiciliğinden ve onlara yeterli ilgiyi gösterememesinden şikayetçiler. O nedenle rus kadınlar adam gibi adam, erkek gibi erkek arıyorlar. O nedenle tatil yörelerinde de modern ya da entel gözüken, küpeli erkeklerin yanında değil, kara saçlı kara kaşlı erkeklerin yanında rus kadınlarını görürsünüz.

İlgi göstermek
Rus kadınları kadınsı yönleriyle diğer dünya kadınlarından farklıdırlar. Rus kadınlar nelerden hoşlanır sorusuna ilk verilebilecek cevap ilgiden olacaktır. İlgi onu güzel bir restorana götürmek, ona karşı romantik ama koruyucu davranmak yeri geldiğinde kapı açmak gibi klasik centilmenlik hareketidir. Bu hareketler onun gönlünü fethedecek ve kız tavlamak için yardımcı olacaktır.

Hediye almak
Rus kadınları hediye almaktan çok hoşlanırlar. Hangi kadın hediye almaktan hoşlanmaz ki diyebilirsiniz, fakat rus kadınları hediye aldıkları zaman çok hoşnut olurlar. Bu paracı oldukları anlamında kesinlikle gelmez. Çünkü rus bir kadın kendisine verilen en küçük bir hediyeyi bile çok takdir eder ve memnuniyetle karşılar. Güzel bir hediye almak isterseniz de, fransız parfümleri, parlak aksesuvarlar ve marka giysiler onları cezbeder. Bir de unutmadan eklemekte yarar var, ruslarda özel günlerde çiçek almak çok yaygındır. İki normal arkadaş bile doğum günlerinde birbirlerine çiçek alırlar. Rus bir kıza çiçek aldığınızda ne kadar mutlu olduğunu görüp şaşıracaksınız.

Evet kısaca rus kadınları nelerden hoşlanır sorusuna yanıt vermeye çalıştık. Burda unutulmaması gereken, değil bir milletin kadınlarının aynı olmasını beklemek, iki yakın arkadaş kadının bile beklentileri ve zevkleri farklıdır. O nedenle rus kızları nelerden hoşlanır gibi genellemelerin yanında, kendi gözlemlerinize de güvenin ve etkilemek için kişisine özel taktikler uygulayın.

Meraba ben Catherina ben Rus. Turkce cok az biliyor. Turkiyeyi cok sevdim. Aylemle 5 yıl tatile geldik. Ben Turkiyede yasamak istiyor. Onun icin bir Turkle evlenmem lazim. Bana mesaj yaz tanismak icin.

Hello,
I am Catherina from Moscow. I don’t know Turkish well, so i am writing in english. I am 24 years old, single. I love Turkey and i want to live in this beautiful country. Thats why i decided to marry a Turkish man. Please be between 20 – 45 and i prefer if you know russian / english.

En Yeni Arkadaşlık İlanları