Sevgili takipçilerimiz, son zamanlarda gelen istekler üzerine erkek arayan bayanlar hakkında bir yazı yazmaya karar verdik. Bir çok erkeğin işine yarayacağını düşündüğümüz bu yazı sayesinde erkek arayan bayanları, dul bayanlar, yaşlı bayanları her türlüsünü tespit edebileceksiniz.

Erkek arayan bayanlar nasıl tespit edilir? Öncelikle beden dilini okumak çok önemlidir. İnsanlar ağızlarıyla dile getiremedikleri şeyleri bedenleriyle bilinçli ya da bilinçsiz olarak karşı tarafa belli ederler. Özellikle bayanlar duygusal oldukları için, kendilerini kontrol edemez ve açık verirler. Efendim nedir bu beden hareketleri diyecek olursanız, cinselliği düşünen bakışlar, fiziksel yakınlaşma, konuşurken heycan yapması gibi şeyler örnek olarak verilebilir. Bu davranışlar hep erkek arayan bayanların ortak özellikleridir. Genç ve orta yaştaki bayanlar eğer saçlarıyla oynuyorlarsa bu karşı tarafın dedikleriyle ilgileniyorlar demektir.

Erkek arayan bayanlar nerelerde takılırlar? Herkesin aklına ilk olarak diskolar, barlar gelecektir. Evet buralarda bu tip bayanlar vardır, erkek arayanları da vardır eğlenmeye gelenleri de. Ama eğlenmeye gelenleri daha çoktur. Çünkü bir bayanın erkek tavlamak için dışarı çıkmasına ihtiyaç yoktur. Bayanların etrafında zaten aç kurt gibi bekleyen erkekler vardır ya da hiç uğraşmaz internetten istediği erkeği elde eder tanışır. Yani her erkek gibi erkek arayan azgın bayanları gece kulüplerinde ararsanız terslenme, onurunuzun kırılması, para ve zaman kaybı gibi şeylerle karşılaşmanız yüksek ihtimal. O nedenle riskin en az olduğu, kızların bu kadar havalı takılmadığı arkadaşlık sitelerine üye olmak. Buralarda erkek arayan bayanlar çoktur ve unutmayın internette ilişkiler çok hızlı ilerler. Yani bir bakmışsınız bir bayan size mesaj atmış, yarım saat konuşmuşsunuz daha sonra evinize gelmiş. Evet bunların hepsi mümkün, sadece klavyede düzgün bir kaç cümle yazabilmenize, kendinizi mümkün olduğunca bayanlara iyi tanıtmanıza ve erkek arayanlarını bulmanıza bağlı. Herkese iyi şanslar.