Son zamanlarda çok popüler olan + 18 arkadaşlık siteleri ile ilgili biraz bilgi vermeyi uygun gördük. İnternetin başlangıcından beri çeşitli chat, arkadaşlık ve sohbet siteleri varolmaktaydı. Ancak istekler arttıkça sohbet ve arkadaşlık siteleri çeşitli kategorilere ayrılmaya başladı, ciddi ilişkiler,islami evlilik gibi sitelerin yanında yetişkinlere özel + 18 arkadaşlık siteleri de ortaya çıktı.

Nedir bu 18 yaş arkadaşlık siteleri diyecek olursanız, yanlızca 18 yaşından büyüklerin kayıt olabildiği, üyelerin cinsel partner bulmak amaçlı kayıt oldukları sitelerdir. Bu cinsel partner sadece sohbet etme amaçlı da olabilir gerçekte buluşulacak bir cinsel partner de olabilir.

Gelelim + 18 arkadaşlık sitelerinin kötü yanına, bu sitelere ne yazık ki 18 yaşından küçüklerin kayıt olmasını engellemek zor ve site yöneticileri bunların önüne zaman zaman geçemeyebiliyor. Bir diğer sorun ise bayan üyelerin azlığı. Ücretsiz 18 arkadaşlık siteleri’ne kayıt olursanız göreceksiniz ki bayan üyelerin sayısı çok azdır. Garanti artı onsekiz bayan arkadaş istiyorsanız kaliteli ücretli 18 yaş arkadaşlık sitelerine kayıt olmalısınız.