Son zamanlarda bir patlama yapan jigolo arayan bayan siteleri hakkında bir kaç şey yazma gereği duyduk. Yetişkinlere yönelik sitelerde gezerken reklam olarak ya da googleda herhangi bir arama yaptığınızda karşılaşabileceğiniz jigolo siteleri, tamamen dolandırıcılık için kurulmuştur. Bu jigolo sitelerine asla üye olmayın, vakitinizi ve paranızı harcamayın.

Gelelim bu jigolo arayan bayan siteleri başlığında hizmet veren(!) sitelerin nasıl çalıştığına. Sitelerine bir şekilde rastlayıp üye oluyorsunuz, tabii sizi kadın resimleri ve jigololuk yaparak para kazanma vaadiyle üye olmanızı sağlıyorlar. Burada sitelerin 2 farklı para kazanma yöntemi oluyor. Birincisi, üye olma aşamasında veya müşterilerle buluşmak için sabit ücret isteyen jigolo siteleri, ikincisi ise sizin üyeliğinizden bir süre sonra mesaj atarak size müşteri çıktığını, bilmemkaç lira atıyorum 300 lira kazanmak ve buluşacağınız otelin bilgilerini öğrenmek için sitenin komisyonunu onlara ödemeniz gerektiği söyleniyor. Size gelen mesajda fotoğraf da gönderilebiliyor, aman dikkat!

Size jigololuk, para kazanma ve para karşılığı olgun bayanlarla birlikte olma vaadlerinde bulunan sitelere itibar etmeyiniz. Türkiyede bu kadar abaza varken hiçbir kadın jigolo felan tutmaz.