ile ilgili erkeklerin en çok sorduğu facebookta ya da msnde yazışırken kızla nasıl konuşulur sorusunu yanıtlayacağız bugün sizlere. Öncelikle kızla konuşurken konuya direk dalınmaz. Vereceği kesin kızla konuşurken niyet ve olacaklar belli olmasına rağmen hal hatır sorarsınız değil mi? Normal kızlarla bunun çok daha fazlasını isterler. Ama işin güzel tarafı, ücretsiz düzenli seks hayatınız olabilir bizden söylemesi!

Fazla konuyu uzatmadan Facebookta kızla nasıl konuşur ona geçelim. Facebookta yeni tanıştığınız bir kızı muhtemelen ortak bir arkadaştan eklemişsinizdir ya da gruptan. Duruma göre arkadaşınızdan konu açın, birbirinize ısınmanız için iyi bir konuşma olacaktır. Bu sırada profilini güzelce gezin ve hoşlandığı grupları, yaptığı yorumları okuyun. Onun kanına girmeye çalışın. Profil fotoğraflarını gezin ve ona belirli bir fotoğrafta ne kadar güzel bakışları olduğunu ve sizi etkilediğini söyleyerek konuya girebilirsiniz. Bundan sonrası size kalmış, ama ederken bol bol soru sorun.

Ya diyorsanız, burada yapabilecekleriniz ve onun hakkında bilgi sahibi olmanız facebooka göre zor gibi gözüküyor. Ancak o kadar da değil. Facebookta kızın profili çok açıkta olduğu ve her kesimden arkadaşları, ailesi, akrabaları olabildiği için size özel bir ortam yaratmanız ve yapmanız zor.  Ama msnde tamamen bir gizem söz konusunu, o nedenle burada özel konulara daha kolay girebilirsiniz.

İlgili konular: , , ,