Gerçek bayanlarla sohbet etmek için kaliteli arkadaşlık sitelerinde arkadaş aramalısınız. Bir çok arkadaşlık sitesi erkekler ile doludur. Bunun nedeni kızların aslında arkadaş aramaması değil, kendilerini ağırdan satması ve biraz da çekingen olmalarıdır. Örnek olarak arkadaşlık ilan sitelerinde bayanların ilanlarına birsürü erkek yorum yazarken, erkeklerin ilanlarına hiçbir yorum gelmediğini görürsünüz. Sizce bu erkekler bu kadar cevap alamasa bu siteleri kulanmaya devam ederler miydi? Tabii ki hayır. Arkadaşlık sitelerinde gerçek bayanlarla tanışmak ve sohbet etmek sandığınız kadar zor değil, sadece nasıl yapılacağını bilmelisiniz. Buyrun anlatalım.

Öncelikle kullanın. Evet buralarda rekabet biraz yüksektir fakat iyi bir ilan ve sabırla güzel şeyler elde edebilirsiniz. Kendinizi tanıtan yazıyı mümkün olduğunca uzun yazın. Böylece sizin hakkınızda bilgi sahibi olacak ve size karşı bir samimiyet ve güven hissedebileceklerdir. Fiziksel ve kişisel özelliklerinizi, işinizi, ilgi alanlarınızı, dinlediğiniz müzikleri anlatın. Unutmayın kadınlar biz erkekler gibi değiller, onlar konuşmayı, dinlemeyi ve okumayı çok severler.

İlk aşamada ücretsiz arkadaşlık siteleri ile şansınız yaver gitmedi, ya da daha iyi ve kolaylarını elde etmek istiyorsunuz diyelim. Ücretli kaliteli arkadaşlık siteleri kullanın. Bu arkadaşlık sitelerinin çoğuna üyelik ücretsiz olup mesaj atmak erkekler için ücretlidir. Bu nedenle erkek üyelerin sayısı bir hayli az olacaktır. Unutmayın, sizin için ne kadar az erkek o kadar şans! Bu sitelerde arkadaş arayan gerçek bayanlarla tanışmak ve sohbet etmek kolaydır. Tabii cüzzi bir ücret karşılığında.Hayatta güzel herşeyin bir bedeli var ama değil mi?

İlgili konular: , ,