, ona sadece dokunarak, öperek ya da seks yaparak olmaz. Bunlar kadınları baştan çıkarmanın yollarından sadece bazılarıdır. 

Kadınlar biz erkeklerden daha duygusallardır ve bunu hiçbir zaman unutmamak gerekir. İş baştan çıkarmanın yollarına gelince de, bunu unutmak olmaz. Çünkü bir kadını baştan çıkarmanın yolları onun hem beynine hem bedenine hitap etmekten geçer.

Erkekler olarak arayı bulmakta zorlanıyoruz. Bir kıza ya çok kötü davranıyoruz ya da ona kapılıp farkında olmadan onun tabir-i caizse kölesi oluyor, dışarı çıkartıp herşeyi biz ödüyor, ona sürekli hesap veriyor ve istediği çoğu şeyi yapıyoruz. Bir kadını baştan çıkarmak için ortayı bulmak önemli, çünkü kadını baştan çıkaran en büyük şey onun duyguları. O yüzden onun duygularına hitap edicez.

İlgi gösterin, ama kendinizi ağırdan satın!
ya da yüzyüze tanışmak gibi seçeneklerinden hangisi olursa olsun, ilk önce kibar ve ilgili davranın ona sorular sorun, sonra kendinizi geri çekin. Ona düşünmesi için biraz zaman verin. 3-5 gün ya belki de bir hafta sonra onu arayın sorun ya da mesaj atın. ‘ni kullanın.

Fiziksel teması iyi kullanın!
Gözlerinin içine bakın. Size birşey anlatırken siz de o konuyla ilgili bir şey söylecekseniz koluna dokunun, ona dokunduğunuzda ne hissedeceğini anlamasına izin verin. Güzel öpüşmeyi bilin, güzel öpüşmek kızları baştan çıkarmanın yollarından biridir. Bu nedenle nasıl güzel öpüşülür yazımızı okuyun.

İlgili konular: , , ,