Tek gecelik ilişki yaşamak o kadar da zor değil. İsteğinizi başarılı bir eyleme dönüştürmek için sadece bilmeniz gereken bazı noktalar var.

Uygun hedefler bulun
Tek gecelik ilişki yaşamak için önce kendinize uygun bir bulmanız gerekli. Bunu bulmanın iki ana yöntemi var. Birincisi dışarıda; kafe, bar, gece kulübü gibi yerlerde. İkincisi ise internette. İlk yöntemle için öncelikle iyi bir miktarda para harcamaya hazır olmalısınız. İyi giyinmeli, gittiğiniz ortamda sönük olmamak için para harcamalı, hiç tanımadığınız birine yüz yüze tanışma teklif etmek ve konuyu sekse getirebilmek için bir hayli becerikli olmalısınız. Kulağa zor geliyor değil mi? Birçok erkek için gece kulbünüden kız ayarlayıp tek gecelik ilişki yaşamak mevsimlerden yaz değilse ve kızlar rus turist değilse kolay değil. O nedenle biz ikinci yöntem olan üzerinde duracağız. Bu yöntem için çeşitli arkadaşlık sitelerine kayıt olabilirsiniz.

Karşı tarafı iyi anlayın
Bir şekilde tanıştınız, özel mesaj attınız ya da ilanına karşılık verdiniz. O size karşı ilgi duyuyor mu? Ya da ilgi duyuyorsa da amacı sizin gibi tek gecelik ilişki yaşamak mı yoksa ciddi bir ilişki mi? Bu gibi soruları kendinize sorun ve size gönderdiği mesajları iyice okuyun.

İş bitirici olun
Fiziksel olarak yeterli olmanız sadece geçmeniz gereken bir baraj. Ortalama bir erkekseniz, herşey konuşmalarınıza ve davranışlarınıza bakıyor. Eğer ağzınız iyi laf yapıyorsa ister tek gecelik ilişki için partner bulursunuz, ister istediğiniz kızla sevgili olursunuz. O nedenle konuşurken seçtiğiniz kelimelere dikkat edin. Kibar olun, fakat pısırık olmayın. Kadınlar her zaman kendine özgüveni olan erkeklerden hoşlanırlar ve bu tip erkeklerle tek gecelik ilişki yaşarlar.

İlgili konular: , , , ,