Yabancı dilinizi geliştirmek, yurt dışına çıkmak ya da sadece güzel oldukları için bile yabancı bir kız arkadaş sahibi olmak isteyebilirsiniz. sahibi olmak için editörlerimiz tarafından incelenen 3 büyük site ve özelliklerini aşağıda okuyabilirsiniz. Her hafta başka ile ilgili yazılar yazıyor olacağız. Takipte kalın!

Plenty of Fish (www.pof.com)
pof.com adresinde yer alan ücretsiz bir arkadaşlık sitesi olan plenty of fish, kayıt aşamasının kolaylığı ile de gözümüze giren ilk siteler arasında. Amerika, Kanada ve İngiltereden üyelerin en çok olduğu sitede, çoğunluğu ingilizce konuşulan ülkelerden insanlar oluşturuyor. Yani biraz ingilizce biliyorsanız plenty of fish iyi bir seçenek olacaktır. Sitede her yaş grubundan, en çirkinden güzele her türlü insan bulunuyor. Bu site aracılığı ile tanışıp Amerika, İngiltere gibi ülkelere giden, hatta evlenen tanıdıklarımız bile mevcut.

Adopt A Guy (www.adoptaguy.com)
Kızların beğendiği erkekleri seçmesi konsepti ile hazırlanan sitede genellikle 17 – 25 arası kızlar bulunuyor. Çoğunluk Amerikalılar ve Fransızlar tarafından oluşturulmakla birlikte farklı ülkelerden insanlar da var. Güzel tarafı, editörlerimiz tarafından incelenen sitede neredeyse hiç Türk yok! Dolayısıyla siteye üye olduğunuzda kızların ilgisini çekip tavlama konusunda avantajlı olacaksınız.

Vkontakte (ww.vk.com)
Arkadaşlık sitesinden çok Rusların Facebook’u olarak tabir edebileceğimiz vkontakte’nin facebook’a ne kadar benzediğini girdiğinizde göreceksiniz. 100 milyondan fazla üyesi olan sitede neredeyse herkes Rusya, Ukrayna, Moldova gibi Rusların yaşadığı ülkelerden. Kötü haber ise bu sitede rus kızları tavlamak için az da olsa rusça bilmeniz gerektiği. Çünkü Rus kızlarının çoğu düzgün ingilizce bilmiyor.

Bu yazdıklarımız dışında da çeşitli yabancı arkadaşlık siteleri mevcuttur. Fakat bunların çoğu dolandırıcılık amaçlı açılmıştır. Arkadaş Motoru yönetimi olarak bilmediğiniz yabancı sitelere üye olmanız tavsiye etmiyoruz ve sorumluluk kabul etmiyoruz.

Bu sitelerle ilgili herhangi bir sorun mu yaşadınız? Ya da bir arkadaşlık sitesinin güvenilirliğini mi öğrenmek istiyorsunuz? Yorum olarak sorunuzu yazın, editörlerimiz inceleyip size haber versinler.

İlgili konular: , , , , ,