İnternette ücretsiz kameralı sohbet siteleri sayesinde yabancı kızlarla tanışabilir, kameralı sohbet edebilirsiniz. Tabii bunun için yabancı dil şart. Eğer yabancı diliniz yoksa türk arkadaşlık siteleri’ne yönelmenizi tavsiye ederiz. Şimdi sırasıyla iki kaliteli ve tabii ki ücretsiz kameralı sohbet yabancı arkadaşlık sitemizi tanıyalım.

deyince ilk akla gelen şüphesiz Chatroulette’dir.  Akşamları onbinlerce kişinin kameralı sohbet ettiği chatroulette sitesine chatroulette.com adresinden ulaşabilir ve “Start” tuşu ile rastgele karşınıza gelen kişiyle sohbet edebilirsiniz. Chatroulette.com’da eğer soyunursanız ya da uygunsuz hareketlerde bulunursanız sizi banlıyorlar ve uzun bir süre kameralı sohbete giremiyorsunuz.

Bir diğer popüler ücretsiz kameralı sohbet sitesi olan Omegle.com da canı sıkılanlar için iyi bir alternatif. Bu sitenin güzelliği kamerasız sohbete de imkan vermesi. Durun hemen ben “kameralı sohbet arıyorum” bunun neresi güzel demeyin ve dinleyin. Bu tür sitelerde biraz zaman geçirdiğinizde kameralı bölümde ne kadar çok erkeğin olduğunu görecek ve sıkılacaksınız. Sadece sohbet bölümünde çok daha fazla kız bulunmakta. Tek yapmanız gereken biraz sohbet edip karşındakinin kız olduğunu öğrendikten sonra facebook, msn ya da skype adresini istemek. Ondan sonra tanıştığınız edebilirsiniz.

İlgili konular: , ,